Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 33 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Etsitkö matkailuautoa, joka vie sinut kesän seikkailuihin? Esprit A 5820 -mallin Dethleffs on juuri se, mitä tarvitset! Tämä vähän ajettu diesel-käyttöinen matkailuauto tarjoaa mukavat oltavat viidelle hengelle. Parivuode ohjaamon päällä ja suihku takaavat, että matka sujuu kuin siivillä. Mukana kahdet renkaat, joten olet valmis mihin tahansa säähän. Lattialämmitys ja eristetty harmaavesisäiliö pitävät huolen mukavuudestasi. Älä missaa tätä Dethleffs Esprit A 5820 löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | OYG-312 |
| Vuosimalli | 2000 |
| Viimeisin katsastus | 8.7.2025 |
| Ajomäärä | 79000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Esprit A 5820 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 6 henkilöä |
| Vuodepaikat | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Eemeli Heiskanen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Huoltohistoria, jakopää tehty 08/2025
- Moottorinlämmitin
- Radio
- Trumatic kaasulla
- Lämminvesiboileri
- Lattialämmitys sähköllä
- Harmaavesisäiliö eristetty
- TV-Antenni
- Liesi
- Jääkaappi
- Pakastelokero
- Suihku
- Kasetti WC
- Parivuode ohjaamon päällä
- Makuupaikat viidelle
- Kahdet renkaat
- Rek. 6
- Pituus 594 cm
- Leveys 223 cm
- Omamassa 3000 kg
- Kokonaismassa 3400 kg
- Trumatic
- Alkovi
- TODELLA SIISTI JA VÄHÄN AJETTU ALKOVI DETHLEFFS, OLLUT SAMASSA PERHEESSÄ KOKO IKÄNSÄ!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 9.5.2000 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 9.5.2000 |
| Vetopainot | 750 kg / 1600 kg |
| Kuutiotilavuus | 2800 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 90 kw / 122 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Omapaino | 3000 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy